חומצה היאלורונית

אם תעייני ברשימת המרכיבים שעל גב אריזות מרבית מוצרי הטיפוח , תשימי לב שרבים מהם מכילים חומצה היאלורונית. חומצה היאלורונית הינה חומר נפוץ בשימוש בעולם הטיפוח והיופי, וניתן למצוא אותה גם בקרמים, מסכות פנים, סרומים והרשימה עוד ארוכה.

מבט מעמיק על חומצה היאלורונית

אבל מה זו חומצה היאלורונית ומה היא עושה? והאם היא באמת עובדת? כדי להבין מדוע חומצה היאלרונית כל כך יעילה אנו צריכים לבחון כיצד היא פועלת בגוף.
חומצה היאלרונית הינה סוכר טבעי המיוצר בגוף. זה נכון – היא כבר כבר שם! היא נמצאת בכל רקמות החיבור, כולל בעור.
היא שומרת על הלחות על ידי משיכת מולקולות מים אליה וקשירתם באופן המגביר את האלסטיות והמרקם הבריא של העור.
כאשר אנחנו מזדקנים, העור שלנו מאבד את החומצה היאלרונית,והוא הופך להיות יבש ונפול. כמו כן מופיעים קפלים וקמטים. תכשירי לחות המכילים חומצה היאלורונית מעניקים פתרון שטחי וקצר-טווח.

לעומתם, חומרי המילוי כמו Juvéderm® הינם הטיפול היחיד המסוגל להשיב לחות ונפח לשכבות העור. מכיוון שחומרי מילוי מוזרקים אל תוך עור הפנים, הם פועלים מבפנים כדי למשוך חלקיקי מים ולהשיב לעור נפח. חומרי מילוי המכילים חומצה היאלורונית מחדירים את החומצה אל תוך שכבות העור השונות ובכך 'ממלאים' ומחליקים קמטים. השפעות הטיפול יכולות להמשך עד שחומר המילוי מפורק על ידי הגוף באופן טבעי והשפעותיו פגות. ב Juvéderm® תוצאות הטיפול יכולות להישמר לתקופה של עד 24 חודשים תלוי בטיפול ובמוצר שנבחר .

רופא הוא מקור המידע האמין ביותר

אם את חושבת שטיפול בחומרי מילוי יכול להתאים לך, התייעצות עם רופא תוכל לתת מענה לשאלותייך. חשוב לזכור שייעוץ לא מהווה התחייבות לטיפול.

חומרי המילוי של JUVÉDERM®‎

מוצרי Juvéderm®‎ מיוצרים על ידי החברה הרפואית הגלובלית Allergan – חלוצת פיתוח טיפולי הרפואה האסתטית שהחלה את דרכה כבר לפני יותר משלושים שנה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות