איך תשיגי את מראה הפנים שאת רוצה?

כשאנחנו נראות טוב, הביטחון העצמי שלנו עולה. גם אם אנחנו אוהבות מאפיינים חיצוניים מסויימים במראה שלנו, לפעמים אנחנו מחפשות דרכים לשפר מאפיינים אחרים על מנת להתקרב למראה המושלם עבורנו. אמנם תפיסת היופי משתנה מאדם לאדם, אך קיים קונצנזוס לגבי אלמנטים מסוימים בפנים הנחשבים לאטרקטיביים . תפיסת היופי שלנו מבוססת בחלקה הגדול על האיזון בין צורת הפנים (עצמות הלחיים), גובה המצח, צורת הגבות, מיקום העיניים, צורת האף, השפתיים ומראה העור.

שפרי את המאפיינים הכי טובים שלך

גם אם צורת הפנים שלך משתנה, את עדיין יכולה להשיב את המראה המושלם שלך!
את לא צריכה לבחור! כשאנחנו מקפידות על פעילות גופנית אנחנו נראות ומרגישות נהדר. לפעמים הירידה במשקל מותירה אחריה עור פנים מדולדל .  הזרקת חומרי מילוי למיקומים אסטרטגיים בפנים באמצעות טכניקות ספציפיות מאפשרת שיפור במראה הפנים . מספיקה תוספת נפח קטנה לעור כדי ליצור את המראה המוגדר והנהדר.

איך חומרי המילוי לפנים משפרים את מאפייני הפנים שלנו?
חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית יכולים לשפר את מאפייני הפנים ולחדד את קווי המיתאר שלהם.  באמצעות חומצה היאלורונית ניתן לשפר ארבעה מתוך כלל מאפייני הפנים : צורת הפנים, צורת הגבות, האף והשפתיים. תוספת חומרי המילוי, המבוססים על חומצה היאלורונית המוזרקים למיקומים אסטרטגיים מתחת לפני העור, משפרת את מראה הלחיים, יוצרת קווי מיתאר נשיים וצעירים, ומאפשרת לך לחזור לשגרת היומיום באופן כמעט מיידי .

רופא הוא מקור המידע האמין ביותר

אם את חושבת שטיפול בחומרי מילוי יכול להתאים לך, התייעצות עם רופא תוכל לתת מענה לשאלותייך. חשוב לזכור שייעוץ לא מהווה התחייבות לטיפול.

חומרי המילוי של JUVÉDERM®‎

מוצרי Juvéderm®‎ מיוצרים על ידי החברה הרפואית הגלובלית Allergan – חלוצת פיתוח טיפולי הרפואה האסתטית שהחלה את דרכה כבר לפני יותר משלושים שנה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות