לא לכולן יש אותן שפתיים

השפתיים הן אחד המאפיינים הבולטים ביותר בפנים שלנו. העובי והסימטריה שלהן נחשבים לגורם העיקרי המשפיע על אטרקטיביות הפנים. נשים רבות נעזרות בליפגלוס או שפתון לשיפור מראה השפתיים,אך מחפשות אחר מענה שיעניק מראה שפתיים מלא ובשרני יותר ללא תלות באמצעים הנשטפים במים והעמידים לזמן קצר.

משתוקקת לשפתיים מלאות וחושניות יותר?

את מעדיפה את המראה הטבעי? שפתיים מלאות יותר לא חייבות להיראות "מלאכותיות"!
לא לכולן אותן שפתיים . יש נשים עם שפתיים דקות, כאלו שאצלן שפה אחת עבה יותר מהשנייה, ויש נשים שהחיוך שלהן אינו סימטרי. הבדלים אלה מגדירים את המראה הייחודי של כל אחת מאיתנו, יחד עם זאת ניתן לשפר את המראה הקיים מבלי לפגוע בייחודיות. תוספת קטנטנה של נפח יכולה לשפר את נראות השפתיים, תוך שמירה על מראה טבעי.

איך תשיגי את מראה השפתיים שאת רוצה?
טיפול בחומרי מילוי יכול לעזור. את יכולה לבחור להוסיף קצת נפח לשפתיים, לשפר את צורתן, או להסתפק בהרמה עדינה של אזורים מסוימים.
מבנה עצמות הפנים שלנו משתנה עם הזמן.
הלסת העליונה, שהיא העצם התומכת בשפתיים, נספגת בגוף במהלך השנים, ותהליך זה גורם למראה דק ושטוח של השפה העליונה.

הופעת קמטים וקמטוטים
במהלך הזמן עורנו מאבד חומצה היאלורונית , והאלסטיות שלו נפגעת. אנחנו מחייכים פעמים רבות יום אחר יום, פעולת החיוך החוזרת נותנת את אותותיה בפנים בצורת הופעת קמטוטים דקים בזוויות הפה.
למה להתפשר על הקיים אם את יכולה להשיג את השפתיים שאת רוצה? הוספת נפח מבוקרת של חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית, משפרת את קווי המיתאר וצורת השפתיים .

רופא הוא מקור המידע האמין ביותר

אם את חושבת שטיפול בחומרי מילוי יכול להתאים לך, התייעצות עם רופא תוכל לתת מענה לשאלותייך. חשוב לזכור שייעוץ לא מהווה התחייבות לטיפול.

חומרי המילוי של JUVÉDERM®‎

מוצרי Juvéderm®‎ מיוצרים על ידי החברה הרפואית הגלובלית Allergan – חלוצת פיתוח טיפולי הרפואה האסתטית שהחלה את דרכה כבר לפני יותר משלושים שנה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות