עיניים

עיניים יפות מתאפיינות בדרך כלל בגבות שלמות, בעפעפיים מלאים ובעור חלק. יותר ויותר נשים בוחרות כיום בטיפולי היופי לא ניתוחיים כדי להרים את הגבות, להחליק קמטים וקמטוטים – ולהשיג את מראה העיניים שהן רוצות .

עיניים יפות

חומרי המילוי מדגישים את יופי עינייך
חומרי המילוי מוסיפים נפח לאזורים החשובים מסביב לעיניים. הם יכולים להדגיש צורת גבות יפה או לשפר את הסימטריה באזור העיניים – וכך להעניק לך את המראה המיוחד שאת רוצה. הרופא מסוגל לראות את המימד השלישי – העומק – ויודע איפה בדיוק צריך להוסיף נפח כדי לשפר את מראה העיניים. חומרי מילוי לפנים מאפשרים הוספת נפח במקומות הנכונים מסביב לעיניים, והתוצאה המתקבלת היא שיפור בסימטריה ובנראות אזור העין . התוצאות המתקבלות הינן מרשימות – ללא פגיעה במראה הטבעי ובטווח הבעות הפנים .

תני ליופי שבעינייך להראות 
עם השנים מופיעים אצל נשים רבות עיגולים שחורים ושקיות מתחת לעיניים. עד היום נשים ניסו להשיב את הלחות לעור בעזרת קרמים ובאיפור כדי לטשטש את הקמטים, אבל אם את מחפשת פתרון שלא יורד במים – חומרי המילוי המבוססים על חומצה היאלורונית הם כנראה הפתרון המתאים לך. מדובר בטיפול כמעט בלתי פולשני שמעלה את רמת החומצה ההיאלורונית בעור ואת הנפח באזור, וכך מרענן את מראה אזור העיניים. אנחנו ממליצים לך לפנות לרופא העוסק ברפואה אסתטית כדי להבין למה כל כך הרבה נשים כיום בוחרות בטיפולי מילוי לעיינים.

רופא הוא מקור המידע האמין ביותר

אם את חושבת שטיפול בחומרי מילוי יכול להתאים לך, התייעצות עם רופא תוכל לתת מענה לשאלותייך. חשוב לזכור שייעוץ לא מהווה התחייבות לטיפול.

חומרי המילוי של JUVÉDERM®‎

מוצרי Juvéderm®‎ מיוצרים על ידי החברה הרפואית הגלובלית Allergan – חלוצת פיתוח טיפולי הרפואה האסתטית שהחלה את דרכה כבר לפני יותר משלושים שנה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות