מבחר מוצרים לתוצאות בהתאמה אישית

מיליוני אנשים ברחבי העולם בוחרים ב ®JUVÉDERM בכדי להרגיש נהדר עם איך שהם נראים.

חומרי מילוי מסדרת Juvéderm®‎

מוצרי Juvéderm®‎ מיוצרים על ידי חברת Allergan –
חברת תרופות וציוד רפואי גלובלית ,חלוצת פיתוח טיפולי הרפואה האסתטית שהחלה את דרכה כבר לפני יותר משלושים שנה.
מגוון חומרי המילוי מסדרת Juvéderm®‎ מיוצרים תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת. למוצרי הסדרה פרופיל בטיחותי ידוע והם מעניקים  מראה טבעי ותוצאות הנשמרות לטווח ארוך.  נכון להיום יותר מ-26 מיליון טיפולים ברחבי העולם עשו שימוש בחומרי המילוי מסדרת Juvéderm®.

טכנולוגיית הקרוס-לינקינג (קישור צולב) הייחודית,המשמשת בתהליך היצור של סדרת   Vycross   ®Juvéderm,  מאפשרת להשיג תוצאות משמעותיות הנשמרות לטווח ארוך יותר . כאשר מזריקים חומר מילוי לפנים, התמזגותו ברקמת עור הפנים שלך הינה חיונית. חומרי מילוי לפנים מסדרת Juvéderm®‎ ידועים בזכות המרקם האחיד שלהם ויכולתם להתמזג ברקמת הפנים לקבלת מראה טבעי.

לכל מוצר מסדרת  Juvéderm®‎ יש מטרה ייחודית לו, בין אם: החלקת קמטים, השבת הנפח שאבד ליצירת אפקט הרמה (Lifting)עדין או עיצוב והגדרה מחודשים של השפתיים. סביר להניח שהרופא שלך ישתמש בכמה ממוצרי סדרת Juvéderm®‎ כדי להתאים לך תוכנית טיפול  אישית. הזרקת חומרי המילוי מסדרת  Juvéderm®‎ כמעט אינה גורמת לנפיחות, ולכן ניתן לראות את התוצאות באופן מיידי. בנוסף, רוב חומרי המילוי מסדרת  Juvéderm®‎ מכילים לידוקאין – חומר מאלחש המפחית את הכאב במידה משמעותית במהלך ההזרקה. 

JUVÉDERM® VOLBELLA® WITH LIDOCAINE

JUVÉDERM® VOLBELLA WITH LIDOCAINE

לטיפול באזורים עדינים.

JUVÉDERM-VOLIFT-WITH-LIDOCAINE

JUVÉDERM® VOLIFT WITH LIDOCAINE

למגוון שימושים באזורים רבים בפנים.

JUVÉDERM VOLIFT RETOUCH

JUVÉDERM® VOLIFT RETOUCH

משמש לשיפור תוצאות הטיפול הראשוני (Touc Up), מומלץ לשימוש כשבועיים לאחריו.

JUVÉDERM® VOLUMA WITH LIDOCAINE

לשימוש באזורי קמטים עמוקים להשבת הנפח.

הבחירה של רופאים ומטופלים

ביותר מ 26 מליון טיפולים נעשה שימוש במגוון מוצרים מסדרת ®Juvéderm. מספר זה גדל מידי יום.

מוצרי המילוי לפנים מסדרת ®Juvéderm , מעניקים מראה טבעי,תוצאות הנשמרות לאורך זמן והינם בעלי פרופיל בטיחות ידוע . אין פלא שמוצרי סדרה זאת הם הבחירה של רופאים ומטופלים.

רופא הוא מקור המידע האמין ביותר

אם את לא בטוחה שטיפול בחומרי מילוי מתאים לך, מומלץ להתייעץ עם רופא שיוכל לענות על כל שאלותיך. חשוב לזכור שהפנייה לרופא אינה מהווה התחייבות לטיפול, אלא רק הצעד הראשון על מנת להבין יותר.

למה לוותר על היופי שלך?

מיליוני נשים ברחבי העולם נעזרות בחומרי מילוי מסדרת ®JUVÉDERM להעלים את הקמטים והקמטוטים בעור הפנים תוך שמירה על מראה טבעי.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות