עולם שלם של אפשרויות

כולנו נוהגים לבחון ולהתנסות בטרנדים הכי חמים , מחפשים דרכים חדשות לשפר את הייצוג של עצמנו בפני העולם. נושא היופי שלנו אינו יוצא דופן מבחינה זו, אבל מכיוון שיש כל כך הרבה דרכים להיראות טוב – קשה לנו לדעת מה הדרך הנכונה לנו.

מהו טיפול היופי הנכון לך?

יש מגוון אפשרויות לשיפור מראה העור והמרקם שלו, החל מקרמים וסרומים שנמכרים ללא מרשם, וכלה בטיפולי שיוף העור (Microdermabrasion ) ופילינג באמצעות לייזר. כל הטיפולים מלווים בהבטחה למראה רענן יותר. ברגע שאנחנו מוצאים משהו שבאמת עובד – נישאר נאמנים לו.עם זאת, במהלך הזמן חלה הידלדלות במסת העצם, בשרירי הפנים ואיבוד נפח ברקמת העור, המשפיעים על צורת הפנים כולה. אז מה עושים כשהשיטות שלנו לשמור על היופי כבר לא עובדות? כל אישה בכל גיל יכולה להשיג עור רענן וחלק יותר. הסוד הוא להשיב לעור את חומר הלחות הטבעי שלו – חומצה היאלורונית . זהו סוכר טבעי שמצוי בגוף שלנו ושומר על גמישות המפרקים והעצבים,

כמו גם שומר על ברק העור על ידי קישור של מולקולות מים. החומצה ההיאלורונית מאוד יעילה באצירת המים בעור, כך שהתוצאות המתקבלות הן – עור חלק יותר ומקומט פחות. טיפולים מקומיים אינם תמיד מספיקים כדי להשיג את התוצאות הרצויות. כאשר רוצים להחדיר לחות לעור לאזורים להם היא נחוצה , טיפולים בחומצה היאלורונית המוחדרת לשכבות העור העמוקות בהזרקה, יביאו לתוצאות רצויות לאורך זמן. בין אם את רוצה להגדיר מחדש את קו הלסת שלך על ידי שחזור נפח, להחליק קמטים וקמטוטים מסביב לעינייך או לעבות את שפתייך – טיפולים בחומרי מילוי קמטים הם טיפול הבחירה עבורך .

התוצאות מדברות בעד עצמן- לראייה חומרי מילוי הם הבחירה של מיליוני נשים בעולם .

העיניים שלך

עיניים יפות מתאפיינות במבנה גבה מלא, בעפעפיים מלאים ובעור חלק. יותר ויותר נשים בוחרות כיום בטיפולים אסתטיים שאינם כירורגים לשיפור מראה העיניים על ידי הרמת הגבות והחלקת קמטוטים וזאת בכדי להשיג את המראה בו הן חפצות.

השפתיים שלך

השפתיים הן אחד המאפיינים הבולטים ביותר בפנים שלנו. נשים רבות רוצות שיהיו להן שפתיים מלאות ובשרניות יותר מבלי שהן יהיו תלויות באיפור שיורד .

הלחיים שלך

איך אפשר להשיג את מראה הלחיים המוגדרות והגבוהות שאנחנו רוצות? חומרי המילוי מחזירים לעור את החומצה ההיאלורונית החסרה לו ובכך משקמים את נפחו ומסייעים בהרמת והגדרת הלחיים.

צורת הפנים שלך

גם אם צורת הפנים שלך השתנתה, את עדיין יכולה להשיב את המראה שלך.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות