מילוי לשפתיים

מי לא אוהבת שפתיים מלאות,חושניות וטבעיות? גלי כיצד חומרי מילוי לפנים יכולים לסייע לך

תוצאות טיפול לאזור השפתיים

חומרי מילוי לפנים המכילים חומצה היאלורונית – כמו מוצרי סדרת ®Juvéderm – מוסיפים נפח עדין לקבלת שפתיים מלאות יותר במראה טבעי. גם את יכולה להשיג שפתיים יפות וחושניות. בעזרת מגוון שיפורים תוכלי להפוך שפתיים אסימטריות לשפתיים שתמיד רצית, על ידי הוספת נפח לאזורים הדקים לקבלת מראה סימטרי. או אולי את סתם רוצה שפתיים מלאות יותר?

98%

מהמטופלות מדווחות על קבלת תוצאות מרשימות לאחר הטיפול הראשון

הוספת חומר מילוי מתחת לעור יעניק את הנפח הנחוץ לשפתיים מלאות ומודגשות יותר. כל חיוך וכל מילה מוסיפים לקווים שסביב הפה, ועם הזמן, קווים אלה עלולים להופך לקמטים קבועים. אם את מודאגת באופן ספציפי מקווי מריונטה – קווים הנמתחים מצידי השפתיים עד לסנטר – או מקווי חיוך, מוצרי ®Juvederm ניתנים להזרקה ישירות אל תוך הקמטים כדי לרכך ולהחליק אותם. אם את שואפת לשפר את מראה השפתיים שלך או רק להשיב להן מעט נפח, הרופא שלך ייצור עבורך תוכנית טיפולים אישית שתדגיש את תווי הפנים הטבעיים מבלי לשנות כליל את המראה שלך. עייני בתוצאות הטיפול וגלי כיצד חומרי מילוי לפנים יכולים לתת לך סיבה חדשה לחייך.

סוגי הטיפול
שפתיים מלאות ומודגשות – הוסיפי נפח עדין לשפתיים מלאות ומודגשות יותר.

קווי מריונטה – מלאי את הקמטים הנמתחים מצידי הפה עד הסנטר למראה חלק יותר.

רופא הוא מקור המידע האמין ביותר

אם את לא בטוחה שטיפול למילוי קמטים מתאים לך, מומלץ להתייעץ עם רופא שיוכל לענות על כל השאלות שלך. חשוב לזכור שייעוץ לא מהווה התחייבות לטיפול.

חומרי מילוי הקמטים של JUVÉDERM®‎

מוצרי Juvéderm®‎ מיוצרים על ידי החברה הרפואית הגלובלית Allergan – חלוצת פיתוח טיפולי הרפואה האסתטית שהחלה את דרכה כבר לפני יותר משלושים שנה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות