תוצאות הטיפול בעיניים

האם את מתחילה להבחין בשקיות מתחת לעיניים, גם כאשר את ישנה מספיק? עם השנים, העיניים שלך מתחילות להיראות נפולות, ונוצרים קמטים ושקיות עקב מחסור בחומצה היאלורונית ושינויים במבנה העצמות.

האם את מתחילה להבחין בשקיות מתחת לעיניים, גם כאשר את ישנה מספיק? עם השנים, העיניים שלך מתחילות להיראות נפולות, ונוצרים קמטים ושקיות עקב מחסור בחומצה היאלורונית ושינויים במבנה העצמות. חומרי המילוי המכילים חומצה היאלורונית – כמו סדרת מוצרי ®Juvéderm – משיבים לעורך את החומצה ההיאלורונית, מעניקים לו נפח ומחליקים קמטים וקווי גיל באזור העיניים.

ניתן להשיג מראה טבעי וצעיר על ידי השבת הנפח שאבד לאזור העיניים, תיקון קמטים בצידי העיניים והרמת הגבות לשיפור סימטריית הפנים. מגוון שיטות הטיפול השונות מאפשרות התאמה אישית לכל מטופלת.

בין שאת מודאגת באופן ספציפי מקמטים בצידי העיניים ובין שיש לך חששות כלליים יותר, הרופא שלך ייצור עבורך תוכנית טיפולים אישית שתדגיש את תווי הפנים הטבעיים מבלי לשנות כליל את המראה שלך. עייני בתוצאות הטיפול וגלי כיצד חומרי מילוי לפנים יכולים להעניק לעינייך את המראה הרענן שאת מחפשת.

מה הם סוגי הטיפול בעיניים?
קמטים בצידי העיניים: החליקי קמטים בצידי העיניים.

עיגולים שחורים ושקיות: הוסיפי נפח מתחת לעיניים כדי למזער באופן משמעותי את הופעתם.

גבות: הוסיפי נפח מעל לעיניים כדי להעניק לגבות שלך מתיחה עדינה למראה פחות עייף.

קמטי זעף: מלאי והחליקי קמטים באזור המצח.

רקות: הוסיפי נפח כדי למזער את אפקט הצל הנגרם כתוצאה מרקות שקועות.

כמה זמן אורך הטיפול?
טיפול נמשך כ 30 דקות בממוצע.

מתי אתחיל לראות תוצאות?
השיפור הוא מיידי!

למשך כמה זמן התוצאות נשמרות?

עד 24 חודשים, בהתאם לסוג הטיפול שנבחר עבורך.

רופא הוא מקור המידע האמין ביותר

אם את לא בטוחה שטיפול למילוי קמטים מתאים לך, מומלץ להתייעץ עם רופא שיוכל לענות על כל השאלות שלך. חשוב לזכור שייעוץ לא מהווה התחייבות לטיפול.

חומרי המילוי של JUVÉDERM®

מוצרי Juvéderm®‎ מיוצרים על ידי החברה הרפואית הגלובלית Allergan – חלוצת פיתוח טיפולי הרפואה האסתטית שהחלה את דרכה כבר לפני יותר משלושים שנה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות