מהם חומרי מילוי לפנים?

קיימים סוגים רבים של חומרי מילוי, הפועלים בצורה שונה, אך לכולם מטרה אחת: למלא קמטים וקמטוטים ולהשיב את הנפח שאבד לעור , ללא זמן החלמה ממושך.

מהם ההבדלים בין חומרי המילוי השונים?


ההבדלים העיקריים הוא באופן פעולתם,הרכבם ובמשך השפעתם.
למרות השונות הקיימת בין חומרי המילוי, מטרת כולם היא השגת תוצאה מיידית. יתרה מזאת, בהזרקת חומרי מילוי לנקודות אסטרטגיות בפנים ניתן להשיג תוצאות הדומות לתוצאות של מתיחת פנים, ללא הניתוח הפולשני והיקר. קיימים חומרי מילוי קבועים שתוצאות הטיפול עימם אמנם קבועות, אך יתרון זה עלול להיות גם חיסרון משום שהמטופלת חייבת לחיות עם התוצאה למשך זמן רב גם אם אינה מרוצה מהתוצאה או רוצה לשנות .
לעומת זאת, חומרי מילוי בעלי השפעה זמנית, כמו Juvéderm® יכולים להניב את התוצאות הרצויות תוך שמירתן לטווח ארוך.
הגוף מפרק חומרים אלו עם הזמן מה שיכול להוות יתרון לעומת חומרי מילוי קבועים.

חומרי המילוי המבוססים על חומצה היאלורונית , המצויה באופן טבעי בגופנו כחלק מהרכב העור,  הינם בין הנפוצים בקרב חומרי המילוי הקיימים. כמו החומרים מסדרת Juvéderm®‎  .חומרי המילוי המבוססים על  חומצה היאלורונית הינם חומרים טבעיים בעלי השפעה זמנית המוזרקים ישירות לעור, וזאת כדי להפחית את סימני הגיל ולשפר את מצב העור על ידי החזרת הלחות למקומות בהם היא דרושה. בנוסף חומרים אלו מוסיפים נפח לעור כדי לשחזר את הנפח שאבד עם הזמן או כדי לשפר בעדינות את המראה הקיים  ובכך להעניק לך את האפשרות להרגיש יותר בטוחה .

שינוי גודל גופנים
ניגודיות