הנחיות לאחר הטיפול

לאחר הטיפול תוכלי להמשיך בשגרת היומיום ללא הפרעה.

ההנחיות הבסיסיות לאחר הטיפול

חשוב להקפיד על ההנחיות וההמלצות שניתנו לך. זמן ההחלמה משתנה ממטופלת למטופלת, אבל תופעות ראשוניות כמו נפיחות ואדמומיות אמורות לעבור בתוך כמה ימים. יתכן שהרופא יורה לך להימנע מחשיפה ממושכת לשמש, מביקור בסאונה, מקרני UV ומטמפרטורות נמוכות מאוד.

אם יש לך חששות לגבי תופעות הלוואי או שאינך בטוחה מתי הן צפויות להיעלם, אנא פני לרופא המטפל.

איך לשמור על התוצאות שהשגתי?
משך ההשפעה של טיפול בחומרי מילוי לפנים תלוי באזורי הטיפול השונים, המוצרים שנבחרו לטיפול ומאפייני המטופלת. טיפולים בחומרי מלוי לפנים הם זמניים. לכן, אם תחליטי שאינך מעוניינת בהזרקות נוספות בעתיד, שאריות החומצה ההיאלורונית ייספגו באופן טבעי בעורך וכל השפעותיהם יתפוגגו לגמרי.

האם כדאי לי לתעד את הטיפולים שלי?
בהחלט. תיעוד הטיפולים יעזור לך ולרופא להבין בדיוק אילו תוצאות ושיפורים הצלחתם להשיג. את יכולה לרשום את כל סוגי הטיפול ומועדי הטיפול בדרכון היופי של Juvéderm®‎‏.‎ את לא תשכחי אף פגישה, תוכלי לזכור מתי עברת כל טיפול ואילו טיפולים ניסית, ולרופא תהיה תמונה מלאה יותר.

רופא הוא מקור המידע האמין ביותר

אם את חושבת שטיפול בחומרי מילוי יכול להתאים לך, התייעצות עם רופא תוכל לתת מענה לשאלותייך. חשוב לזכור שייעוץ לא מהווה התחייבות לטיפול.

חומרי המילוי של JUVÉDERM®‎

מוצרי Juvéderm®‎ מיוצרים על ידי החברה הרפואית הגלובלית Allergan – חלוצת פיתוח טיפולי הרפואה האסתטית שהחלה את דרכה כבר לפני יותר משלושים שנה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות