שאלות ותשובות

עדיין יש לך שאלות? גלי עוד אודות חומרי מילוי בעמוד ה"שאלות ותשובות" המקיף שלנו או צרי קשר עם מרפאה לקבלת ייעוץ אישי.

חומרי מילוי לעור

מהם חומרי מילוי לעור?

חומרי מילוי לעור הם תכשירי ג'ל להזרקה המשמשים להשבת או הוספת נפח לפנים.

ישנם סוגים רבים של חומרים ברמות צפיפות שונות, בחירתו של הרופא במוצרים מסויימים בתוכנית הטיפול שלך ,מתבססת על מאפייני התכשיר כגון סמיכות וצפיפות ,האזורים שנבחרו לטיפול והתוצאות הרצויות: הרמה או הדגשה, יצירת סימטריה או הבלטת חלקים מסוימים.
חומרי מילוי רבים מכילים תרכובת סינתטית אשר נועדה לחקות את תכונות המולקולה הנמצאת בגוף באופן טבעי. מולקולה זו מסייעת למיצוק וחלקות העור על ידי תמיכה  ברכיבים האחרים של רקמות העור, ותוך כדי אצירת לחות באזורים אלו. בחלוף הזמן הרמות הטבעיות של החומצה ההיאלורונית יורדות, ולכן הטיפול בחומרי מילוי יכול לסייע תוך מילוי קמטים וחללים תת עוריים.

 

קרא עוד סגירה

האם יש תופעות לוואי?

כמו בכל טיפול אסתטי תופעות לוואי יכולות להופיע. תופעות הלוואי של חומרי מילוי לעור, המכילים חומצה היאלורונית סינתטית, ידועות וניתנות על פי רוב לטיפול.

פגישת הייעוץ עם הרופא היא המקום להרחיב את הדיון בנושא זה.

 

למשך כמה זמן תוצאות הטיפול נשמרות?

תוצאות הטיפול בחומרי מילוי לפנים מחזיקות לרוב בין 9 ל-24 חודשים, בהתאם לסוג המוצר שנבחר מסדרת Juvéderm®‎ ולגורמים נוספים . למוצר הנבחר וסמיכות החומר השפעה מכרעת על משך  הזמן בו תוצאות הטיפול ישמרו.

 

חזרה למעלה

למה עלי לצפות

האם הטיפול כרוך בכאב?

הטיפול בחומרי מילוי לפנים כרוך בתחושת דקירה או אי-נוחות במקום ההזרקה, אך תופעות אלה בדרך כלל נמשכות זמן קצר מאד.

חומרי מילוי לפנים מסדרת Juvederm מכילים חומר מאלחש המסייע בהפחתת תחושת אי-הנוחות המלווה את הטיפול.

חזרה למעלה

תוצאות טבעיות

כיצד אני יכולה להשיג מראה טבעי עם חומרי מילוי לעור ?

כדי להשיג תוצאות עם מראה טבעי באמצעות חומרי מילוי , המפתח הוא לעבוד לפי תוכנית טיפולים מפורטת שנוצרה עבורך בשיתוף עם רופא מיומן .

תוכנית טיפולים אישית יכולה להיות הדרגתית, עם שיפורים עדינים הנפרשים על פני ציר זמן מתוכנן מראש, תוך התחשבות בתוצאות הטיפול המבוקשות על ידיך כמו גם בתהליך ההזדקנות הטבעי.

קרא עוד סגירה
חזרה למעלה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות