איך להתכונן לטיפול

כבר שמעת את כל הנתונים והעובדות, והגעת למסקנה שטיפול בחומרי מילוי הוא הטיפול המתאים לך. מה השלב הבא? אם את מרגישה יותר ביטחון וודאות לגבי הטיפול המתקרב, הכנו בשבילך סיכום של יום הטיפול כדי שתדעי למה לצפות.

יום הטיפול

טיפולים נמשכים על פי רוב בין חצי שעה לשעה – תלוי בתוכנית הטיפול האישית שלך. בתחילת הפגישה הרופא יעבור על תוכנית הטיפול שלך וייתן את כל הפרטים לגבי מה צפוי לך. לרוב יראה לך הרופא את נקודות ההזרקה וימחיש איך בעזרתן ניתן להשיג את  התוצאות הרצויות. כשתהיי מוכנה לטיפול, הרופא יחטא את אזורי ההזרקה. חומרי המילוי מסדרת  Juvéderm®‎ מכילים לידוקאין, המפחית במידה רבה את הכאב ותחושת חוסר הנוחות באזורי הטיפול. כתלות ביעדי הטיפול הרופא יזריק לך מספר זריקות שיכולות להכיל כמויות חומר שונות ממגוון מוצרי הסדרה ,כאשר לרוב כל זריקה נמשכת מספר שניות.

מטרת הטיפול תקבע גם את טכניקת הטיפול בה יבחר להשתמש הרופא. לתשומת ליבך ,ייתכן שהרופא יזריק חומר מילוי לאזור בפנייך שאינו תואם בהכרח את האזור בו רצית לטפל, וזאת משום שההשפעה של הזרקה זו במקום הספציפי תסייע בהשגת התוצאות הרצויות. לרוב הרופא יעסה מיד לאחר ההזרקה את האזור במטרה לסייע חיצונית במיקום אופטימלי של החומר בעור. תוכלי לראות את התוצאות מיד אחרי ההליך. נפיחות קלה ואדמומיות בנקודות ההזרקה הינן תופעות רגילות החולפות במהרה. ייתכן שהרופא יבקש ממך להגיע בשנית למרפאתו למטרת ביקורת מספר שבועות לאחר הטיפול.

רופא הוא מקור המידע האמין ביותר

אם את חושבת שטיפול בחומרי מילוי יכול להתאים לך, התייעצות עם רופא תוכל לתת מענה לשאלותייך. חשוב לזכור שייעוץ לא מהווה התחייבות לטיפול.

חומרי המילוי של JUVÉDERM®‎

מוצרי Juvéderm®‎ מיוצרים על ידי החברה הרפואית הגלובלית Allergan – חלוצת פיתוח טיפולי הרפואה האסתטית שהחלה את דרכה כבר לפני יותר משלושים שנה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות